HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

Čo potrebujete vedieť ?

 

Ak ste si už software zencart stiahli a chcete ho nainštalovať potom potrebujete:

 

  • hosting - miesto kam umiestnite software,( dá sa to aj vo Vašom počítači (localhost) - preferovaný je linux hosting )
  • FTP prístup - cestu ktorou dostanete zencart software z Vášho počítača na server (iný počítač prístupný pre verejnosť),
  • MYSQL databázu (zencart software spolupracuje s MYSQL tabuľkami)
  • názov domény - (URL) adresu - podľa nej Vás užívatelia webu nájdu.

 

 

Toto sú minimálne požiadavky na rozbehanie internetového obchodu. V software zencart je zabudovaný základný design, ktorý si potom môžete individuálne meniťa prispôsobovať svojim požiadavkám.
Ak by ste chceli iný vzhľad ako je základný (vo free verzii zencart je zelený tzv. classic), máte niekoľko možností.
Existuje niekoľko slušných free vzhľadov zencart obchodu http://zencarttemplates.info/index.php, alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky profesionálnych vzhľadov na našej stránke. Takýto vzhľad je zakupovaný od firiem, ktoré sa na to špecializujú, ale sú iba v anglickom jazyku - to znamená, že v sebe obsahujú mnoho prvkov (obrázkov a popisov), ktoré treba zmeniť a preložiť do slovenčiny. Samozrejme, že mnohí si chcú do obchodu umiestniť vlastné logo a prípadne ho ešte doupraviťpodľa vlastných požiadaviek a tak môžete v tomto využiť naše služby.

 

 


Okren designu má obchod ešte ďalšie možnosti zmien a to vo forme contributions - doplnkov, ktoré vylepšujú obchod z pohľadu funkcií, ktoré uľahčujú správu a údržbu obchodu nielen obchodníkovi, ale aj zákazníkom. Tieto doplnky Vám vieme do Vášho obchodu doinštalovať.

Elektronické bankovníctvo taktiež napreduje a dnes už prakticky neexistuje banka ktorá neponúka nejaký svoj platobný modul pomocou ktorého môže zákazník zaplatiť vo svojej banke hneď "z obchodu".Ponúkame Vám prakticky všetky platobné moduly potrebné u nás a ktoré Vám vieme implementovať do obchodu podľa požiadaviek tej, ktorej banky, ale to vyžaduje podpísanie zmluvy o spolupráci s každou jednotlivou bankou a tiež nemalé náklady na implementáciu platobného modulu príslušnej banky do Vášho obchodu. Preto sme pre Vás a Vašich zákazníkov pripravili jednoduchšiu cestu nainštalovať si platobný modul TRUSTPAY čím získajú Vaši zákazníci možnosť okamžite zaplatiť za Váš tovar vo svojej banke. 

Obchod bez zákazníkov je Vám nanič a tak Vám ponúkame ďalšiu službu - registráciu do slovenských aj českých katalógov a optimalizáciu stránky podľa požiadaviek SEO - URL, aby Vás rôzne vyhľadávače ľahšie a rýchlejšie našli a aby ste získali lepší pagerank - hodnotenie stránky vyhľadávačom google, ktorý má vplyv na to na akom mieste od začiatku Vás google zobrazí pri zadaní kľúčových slov čo má potom výrazný vplyv na zvýšení návštevnosti Vašej stránky.