HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

Autoinštalácia

Neuveriteľné, ale je to tak, už aj na Slovensku existuje služba, kde poskytujú kvalitný FREE hosting aj pre domény druhej úrovne, ktorý je nielen že zadarmo a súčasne Vám poskytne aj dostatok priestoru (2GB) až 2Mysql databázy a podporu php s možnosťou autoinštalácie software zencart ... žiaľ zatiaľ iba americkej verzie zencart.com.

Ako na to?

  • zaregistrujete sa na stránke hostinger.sk
  • vyberiete si službu free hostingu na Vašej vlastnej doméne druhej úrovne alebo na jednej z ich domén, ako doménu tretej úrovne (v spätnom emaile Vám prídu prístupové údaje do FTP aj do mysql databázy)
  • Prejdete cez Váš účet danej domény alebo subdomény ku autoinstalleru ktorý Vám automaticky a jednoducho nainštaluje free zencart - stačí ak uvediete meno a heslo pre administrátora... V následnom emaile dostanete adresu administrácie, ktorá sa vygeneruje náhodnou kombináciou čísel a písmen.
  • Po prihlásení sa do administrácie v časti konfigurácia je potrebné prepnúť obchod do ostrej prevádzky, pretože po nainštalovaní je obchod v režime "údržba".
  • Takto nainštalovaný software zencart je však iba v angličtine ....

Ak si chcete vyskúšať funkčnosť tohoto internetového obchodu, ktorý je teraz pre Vás úplne zadarmo tak viac sa dozviete na stránke free zencart 

Ako si nainštalovať tento software SAMI si môžete pozrieť na videu: AKO NAINŠTALOVAŤ ZENCART

Ak by sa Vám to zdalo pre Vás príliš zložité ponúkame Vám inštaláciu nášho poslovenčeného a doplneného software free zencart na Vami zvolenú doménu či subdoménu za  10 € ... Objednať si môžete tu:   Inštalácia zencart obchodu

Ziskate tak potrebný nástroj na predaj Vášho tovaru či služby na internete aj cez mobilné telefóny úplne zadarmo.