HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

e-shop zadarmo

  • FREE ZenCart (internetový e-shop zadarmo) je obchod, ktorý môžete použiť na neobmedzené množstvo obchodov, vlastne celú sieť obchodov.
  • softvér Zen Cart je šírený zadarmo pod licenciou GNU GPL. Je navrhnutý pre spokojnosť zákazníkov a okolo tohto softvéru sa neustále rozrastá komunita spokojných obchodníkov.
  • Americká verzia prechádza neustálym vývojom a zlepšovaním tak, aby spĺňala najvyššie, hlavne bezpečnostné kritériá pre obchodovanie na internete.
  • naša ponúkaná verzia zadarmo vychádza tiež zo špecifických potrieb obchodovania v európe a podľa toho je aj upravená.

Demo verzia e-shopu zadarmo

 

 

Tu môžete vidieť, ako Váš internetový obchod zadarmo bude vyzerať, po stiahnutí a nainštalovaní free verzie. 

LINK na stiahnutie free inštalačného, poslovečeného a upraveného softwéru si nájdete vo Vašej objednávke v zákazníckom účte. ako stiahnúť free poslovečenú a eu prispôsobenú verziu zencart.sk

 

 

 

 

Demo verzia administrácie e-shopu

Zencart.sk administracia

Na obrázku vľavo môžete vidieť, ako bude Váš obchod vyzerať v administrácií po naištalovaní na server. 

Demo Verzia e-shopu zadarmo

 free.zencart.sk/demo  Prístupové údaje sú:

  • meno: demo 
  • heslo: demo123

 

 

 

Ako nainštalovať e-shop Zencart?

Ako si nainštalovať tento software sami si môžete pozrieť na nasledujúcom videu:

Ak by sa Vám to zdalo pre Vás príliš zložité ponúkame Vám inštaláciu nášho poslovenčeného a doplneného software free zencart na Vami zvolenú doménu či subdoménu zadarmo. Objednať si môžete tu:   Inštalácia zencart obchodu

Ziskate tak potrebný nástroj na predaj Vášho tovaru či služby na internete aj cez mobilné telefóny úplne zadarmo. Jediné, čo k tomu potrebujete je už iba hosting. Ten si u nás môžete objednať za 29,99€/rok a v prípade objednania budete mať inštaláciu free verzie zencart obchodu na náš hosting zadarmo, objednať si to môžete tu - ZENCART HOSTING.

 

Hosting zadarmo

Existuje veľa slovenských a zahraničných poskytovateľov, ktorý umožňujú vytvoriť hosting zadarmo. My sme objavili hestinger.sk, ktorý umožňuje vytvoriť free hostingový účet pre Vašu doménu alebo subdoménu.

Viac na stránke AUTOINŠTALÁCIA (automaticky nainštalujete iba anglickú verziu obchodu FREE zencart 155 voľne stiahnuteľného zo stránky zen-cart.com)