HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

Eu doména druhej úrovne

Eu doména druhej úrovne

TEXT_PRICE

€7.00

Ks:

Popis produktu

Eu doména je najvhodnejšia pre rozbehnutie Vášho obchodu s perspektívou expanzie na európsky trh.

Obchody typu zencart podporuju vjacjazyčné rozhranie a taktiež platby v najrozličnejších menách.

 

Ak si chcete overiť či je daná doména voľná - či sa dá vôbec registrovať (lukratívne názvy sú zväčša už obsadené) dá sa to na forpsi.com - tam si to zistíte ak zadáte do formulárového políčka v boxe "Overenie dostupnosti domén" - názov Vašej domény a kliknite na tlačítko ďalší!

 

Ak chcete zrýchlenú registráciu domény, čo znamená, že Vám nevadí, že bude zaregistrovaná na našu firmu, tak túto doménu si môžete objednať u nás. Ak neskôr zistíte, že chcete byť vlastníkmi takejto - Vašej domény, nie je problém ju prepísať aj neskôr na Vás -(poplatok  za prepis vlastníckych práv je10€). Ak sa chcete stať vlastníkom domény odporúčame Vám objednať si ju u spoločnosti forpsi.com kde majú veľmi kultúrnu administráciu a starostlivosť o celý servis ohľadne doménových názvov. U nich je veľmi jednoduché prejsť od jedného poskytovateľa webhostingu k inému, ktorý ponúka napríklad výhodnejšie služby.
Ak ste si overili že doména, ktoú ste si vybrali je voľná - je potrebné nám napísť do objednávky jej názov, a obratom dostanete potvrdenie Vašej objednávky na Váš email, ktorý ste zadali pri registrácii a tiež čislo účtu na ktoré je potrebné previesť peniaze. 

Pokým neobdržíme peniaze na účet doménu nebudeme registrovať. 

Objednávka domény druhej úrovne je podmienená objednávkou nášho webhostingu.

Vlastnosti

  • Kód: eu

Hodnotenie

Buďte prvý a napíšte hodnotenie. Napíšte hodnotenie

Tento produkt bol pridaný dňa 18. jún 2012.