HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

Generické domény com, net, org, biz, info, name

Generické domény com, net, org, biz, info, name

TEXT_PRICE

€11.00

Ks:

Popis produktu

 

Ak si chcete overiť či je daná doména voľná - či sa dá vôbec registrovať (lukratívne názvy sú zväčša už obsadené) dá sa to na forpsi.com - tam si to zistíte ak zadáte do formulárového políčka v boxe "Overenie dostupnosti domén" - názov Vašej domény a kliknite na tlačítko ďalší!

Ak chcete zrýchlenú registráciu domény, čo znamená, že Vám nevadí, že bude zaregistrovaná na našu firmu, tak túto doménu si môžete objednať u nás. Ak neskôr zistíte, že chcete byť vlastníkmi takejto - Vašej domény, nie je problém ju prepísať aj neskôr na Vás -(poplatok  za prepis vlastníckych práv je10€). Ak sa chcete stať vlastníkom domény odporúčame Vám objednať si ju u spoločnosti forpsi.com kde majú veľmi kultúrnu administráciu a starostlivosť o celý servis ohľadne doménových názvov. U nich je veľmi jednoduché prejsť od jedného poskytovateľa webhostingu k inému, ktorý ponúka napríklad výhodnejšie služby.

Ak ste si overili že doména, ktoú ste si vybrali je voľná - je potrebné nám napísť do objednávky jej názov, a obratom dostanete potvrdenie Vašej objednávky na Váš email, ktorý ste zadali pri registrácii a tiež čislo účtu na ktoré je potrebné previesť peniaze. 

Pokým neobdržíme peniaze na účet doménu nebudeme registrovať. 

Objednávka domény druhej úrovne je podmienená objednávkou nášho webhostingu.

Jednotlivé domény reprezentujú takéto oblasti:

com - komerčná

biz - obchod

info - informačná

org - organizácie

name - mená

net - internet

Vlastnosti

  • Kód: gen

Hodnotenie

Buďte prvý a napíšte hodnotenie. Napíšte hodnotenie

Tento produkt bol pridaný dňa 18. jún 2012.