HEADING_CONTACT_US_POPUP_TITLE

HEADING_CONTACT_US_POPUP_SUBTITLE

Export kategórií, produktov a cien do XML pre porovnávače cien

TEXT_PRICE

€30.00

Ks:

Popis produktu

Oslovte potencionálnych zákazníkov
Niektoré porovnávače denne navštívi aj 50 000 zákazníkov, ktorí sú pripravení nakupovať cez internet. Lepšiu cieľovú skupinu nájdete len ťažko.

Každý z takýchto porovnávačov cien (Heureka.sk, NajNakup.sk, Pricemania.sk, Superdeal.sk a každý deň vznikajú ďalšie ) požaduje od obchodníka aby mu vygeneroval aktuálny XML súbor obsahujúci hlavne kategórie, produkty, popis a ceny výrobkov.

Čiže ak si objednáte od nás tento XML eport Vašej databázy pre konkrétny porovnávač - vždy po aktualizácii Vašej ponuky budete vedieť za pár sekúnd vygenerovať nový XML súbor pre daný porovnávač, ktorý si on potom automaticky stiahne k sebe (niektoré porovnávače aktualizujú svoju databázu aj niekoľkokrát denne)

Čiže ak zákazníkov dokážete prilákať cenou či originálnym popisom zvýši sa Vám návštevnosť Vášho obchodu niekoľko násobne čo by sa malo na druhej strane prejaviť aj na tržbách Vášho obchodu.

Cena 29€ je stanovená za implementáciu modulu s  XML výstupm pre porovnávače Heureka.sk, NajNakup.sk, Pricemania.sk a PesiaZona.sk .

Alebo pre jeden - iný - Vami vybratý porovnávač - ktorý v module nie je.

Vlastnosti

  • Kód: porovnaj

Hodnotenie

Buďte prvý a napíšte hodnotenie. Napíšte hodnotenie

Tento produkt bol pridaný dňa 16. december 2010.